Детально про дослідницький центр

Наш центр

Больница

Сьогодні можна досягати реально високих результатів у лікуванні онкологічних захворювань. Сучасні технології дають шанс одужати багатьом пацієнтам.
Кафедра приймає участь у міжнародних наукових програма медицини з 2002 року. Більше 4000 пацієнтів отримали лікування у понад 350 міжнародних наукових програмах за 20 років існування нашої Клініки.
Якщо ж говорити безпосередньо про технології лікування, які застосовують в нашій Клініці, то вони на 4-5 років випереджають технології сьогодення України. З власного досвіду знаємо, що способи лікування, які ми застосовували в 2010-2015-х роках, приходять в звичайну практику тільки зараз. І ми можемо стверджувати, що технології, які ми використовуємо сьогодні, в звичайній практиці застосовуватимуться приблизно в 2028-му році. Цей факт повністю відповідає гаслу нашого колективу:
«Технології майбутнього — сьогодні»

 

Секрет успешной борьбы с онкологическими заболеваниями

Многопрофильная больница и кафедра онкологии, успех в инновациях и сотрудничестве, 2007 год. Главный врач, доцент Чебанов Константин Олегович, Заведующий кафедрой

Чем мы лечим. Критерии включения

  Наш координатор, Евгения Викторовна, свяжет Вас с врачом-онкологом, специализирующимся на определенном заболевании. Мы окажем Вам необходимую помощь и поддержку в решении

Защита прав участника клинических исследований

Информированное согласие на участие в международных клинических исследованиях

 

Facebook
Twitter
YouTube