Клінічні дослідження

Участь в міжнародних дослідженнях в медицині — це не приватна ініціатива або комерційний проект, це найважливіша складова державної політики, спрямованої на розширення міжнародної співпраці зі світовими лідерами в області медицини і фармації.

Більшість країн беруть участь в цій співпраці. Участь в Міжнародних клінічних дослідженнях престижно для будь-якої держави. Відповідати світовим стандартам для проведення таких досліджень — честь для будь-якої клініки.

Міжнародні клінічні дослідження, в нашій Клініці проводять у строгій відповідності з вимогами «Належної клінічної практики» (GCP — Good Clinical Practice). Належна клінічна практика є міжнародним етичним і науковим стандартом планування і проведення досліджень.

З гордістю можемо сказати, що наша Клініка отримує запрошення на участь практично в усіх міжнародних дослідженнях в області онкології. Це стало можливим, завдяки високій кваліфікації лікарів, фармацевтів, спеціальних координаторів, перекладачів, технічних фахівців, медсестер і молодшого медичного персоналу, а також сучасному обладнанню.

Переглянути всі записи на тему клінічні дослідження
Facebook
Twitter
YouTube