Про нас

Цей сайт призначений для пацієнтів, їх родичів та лікарів і містить інформацію про міжнародні наукові програми клінічних досліджень лікування пацієнтів з онкологічними захворюваннями, які проводять на базі 4-ої міської лікарні м. Дніпро.

Лікування пацієнтів у рамках міжнародних наукових програм проводять на базі Міського центру хіміотерапії 4-ої міської лікарні, розташованого за адресою, — м. Дніпро, ж.м. Західний, вул.Ближняя 31. Керівником центру є завідувач кафедри онкології і медичної радіології ДМА, доктор медичних наук, професор Бондаренко И.Н., активну участь в лікуванні пацієнтів беруть співробітники кафедри, кандидати медичних наук Завізіон В.Ф, доцент кафедри к.м.н. Дмитренко К.О. і висококваліфіковані фахівці лікувального закладу.

Для ретельного спостереження за станом пацієнтів, які проходять лікування у рамках міжнародних наукових програм на базі загальноклінічної лабораторії 4-ої міської лікарні, створений сучасний лабораторний блок з можливістю експрес-діагностики різних лабораторних показників.

Спільно з компанією RDP — Ukraine, що займається впровадженням сучасних технологій в медицині, встановлений сучасний мультиспіральний комп’ютерний томограф PHILIPS MX, з можливістю контрастного посилення, оцінювання результатів дослідження проводять сертифіковані фахівці, використовуючи найсучаснішу техніку і технології діагностики захворювань. 

Навіщо це потрібно?

Клінічні дослідження в Україні не так поширені, як в США і в Європі, в той же час, з кожним роком все більше громадян отримують і приймають пропозицію про участь в клінічному дослідженні. За статистикою в Україні проводять 1.5-2% клінічних досліджень в області онкології від загальної кількості що проводять у світі, в США – 80%, а в розвинених країнах Європейського Союзу – 75%. Лікування пацієнтів в міжнародних програмах проводиться за найвищими стандартами існуючим у світі, і виконується по спеціально розроблених методиках (протоколах), вимоги яких наслідують усі клініки світу, що беруть участь в тій або іншій програмі. Лікувальні установи, які беруть участь в міжнародних клінічних дослідженнях відповідають строгим критеріям світових стандартів надання допомоги пацієнтам, що мають медичний і технічний потенціал для лікування пацієнтів згідно з міжнародними правилами.

Як і у всьому світі, наші пацієнти роблять це з трьох причин:

  1. мати для себе можливість отримувати новітні дорогі лікарські препарати або найбільш ефективні, на даний час, методики і схеми лікування.
  2. мати доступ до сучасних обстежень під ретельним спостереженням кваліфікованого медичного персоналу.
  3. бажання допомогти іншим онкохворим людям.

Клінічне Дослідження — це будь-яке наукове дослідження за участю людини в якості суб’єкта для пошуку нових способів лікування і профілактики хвороб.

Як правило, в клінічному дослідженні порівнюється ефективність і безпека нового лікарського препарату з кращим методом лікування, що застосовується в даний момент із вже добре вивченою ефективністю і безпекою.

Клінічні дослідження не є приватною ініціативою, а проводяться тільки в певних центрах, схвалених Міністерством охорони здоров’я України, після експертної оцінки і схвалення Експертного Фармакологічного центру Міністерства Охорони здоров’я України, і комітету з медичної етики при МОЗ України.

Наше завдання — допомогти Вам зробити продумане та обґрунтоване рішення про участь в клінічному дослідженні і дати необхідну інформацію про те, як проводять клінічні дослідження та що чекає Вас до і під час дослідження.

 

Facebook
Twitter
YouTube