Невже можна перемогти рак? Беззаперечний прогрес лікування онкології в провідних країнах світу забезпечують досягнення науки з використанням новітніх технології та інноваційних препаратів. В загальній практиці доступ до них обмежений, але, вже сьогодні, можливий в рамках міжнародних клінічних досліджень. Клінічні дослідження проводять у відповідності з міжнародним стандартом ICH GCP, схвалені на державному рівні, і, вирішуючи важливі наукові завдання, дають надію тисячам пацієнтів.
Наша клініка має 18-річний досвід співпраці з світовими лідерами фармацевтичної науки і індустрії. Сьогодні ми беремо участь у клінічних дослідженнях більшості онкологічних захворювань: рак легень, молочної залози, шлунку, товстого кишківника, яєчників, нирок, сечового міхура, передміхурової залози, лімфоми, меланоми, забезпечуючи доступ до технологій майбутнього багатьом людям. Участь у клінічному дослідженні можлива на підставі підписання інформованої згоди пацієнтом і відповідності захворювання критеріям включення.
Витрати на участь у клінічному дослідженні покриває його організатор.
Наш центр займає перше місце в Україні за кількістю виконаних програм – 350 і учасників – більше 4000 пацієнтів. Висока якість роботи схвалена позитивними результатами 52 міжнародних і національних аудитів, включно з 3-ма FDA аудитами (США). Результати досліджень опубліковані в 212 статтях у провідних наукових виданнях.
Приймаємо пацієнтів з усієї України. Завжди готові допомогти.
Читайте,пишіть,телефонуйте.Тел.:+38 (067) 633 19 75 и +38 (098) 506 53 59
Деталі на нашому сайті www.sitetv.net та відеоканалі Youtube.

Facebook
Twitter
YouTube